Eikö Pohjolan Sanomat

voisi ottaa työkseen hakea ja ilmoitella vapaista työpaikoista, sehän saattaa tuoda tilaajia lisää. Näyttää siltä että se lehti kai boikotoi sellaisia ilmoituksia, koska niitä ei näy ja tälläkin sivulla niitä mainostellaan vai onko ne vain mainoksia?
2738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Stt Sanomien innovatiivisuus on huipputasoa ;)

Äänestä

Siinäpä oliki hyvä idea!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rumbba kirjoitti:

voisi ottaa työkseen hakea ja ilmoitella vapaista työpaikoista, sehän saattaa tuoda tilaajia lisää. Näyttää siltä että se lehti kai boikotoi sellaisia ilmoituksia, koska niitä ei näy ja tälläkin sivulla niitä mainostellaan vai onko ne vain mainoksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu