Lordi voitti kaikki ennakkoluulot!

Lordi on paras. Vaikka en koskaan mikään fani ole ollut, mut musavideo ja varsinkin euroviisu kappale on tosi hyvä. Oikein paljon onnea Lordille. Tekevät hienoa musaa ja maskit ovat aivan mahtavat ;) Pitäkää vaa henkilöllisyys salassa!

Tää tyttö menee huomenna ostaa Lordin levyn ;)
3796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mm... karkkilaan, erään äidille...

Äänestä

Olette parhaat paskan seassa!

Swedut ja Carola sai oman paskan silmilleen!

Äänestä

totta,mä en tykännyt lordista enkä tykkää vieläkään, mutta viisu kappale oli hyvä. kerrankin suomelle kunniaa!! >8D LORDILLE kiitokset ja kumarrus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_1717762 kirjoitti:

Lordi on paras. Vaikka en koskaan mikään fani ole ollut, mut musavideo ja varsinkin euroviisu kappale on tosi hyvä. Oikein paljon onnea Lordille. Tekevät hienoa musaa ja maskit ovat aivan mahtavat ;) Pitäkää vaa henkilöllisyys salassa!

Tää tyttö menee huomenna ostaa Lordin levyn ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu