Kaikki menevät ne ketkä eivät vielä ole käyneet kirjoittamassa nimeään adressiin, niin viivyttelemättä kirjoittamann nimi Jyväskylän curlinghallin puolesta ositteeseen http://www.adressit.com/curlingjyvaskylaan !!!
Curlinghalli jyväskylään adressi
m15
2
1110
Vastaukset
- rewpto
kukaan ei niitä noteeraa ja niiden luotettavuuskin kyseenalaista! paperi kiertämään ja ovelta ovelle kiertämään jos jotain haluaa saada aikaiseksi!
- Köyhäläinen
Mistäs aioit rahat taikoa tähän hankkeeseen? Skeittareille annetaan 140 tonnia, vaikka määrä vähenee ja kyseessä ei ole massaurheilu. No sinne Jaroslavlin aukiolle menee 300 tonnia. Ja nyt vielä kurlaushalli. Lajin noste meni jo kun lumet suli. Piispalaan on lyhyt matka, mene säkin sinne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301896
- 1211375
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401150Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591061- 491049
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2801046- 1361024
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet86857Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816