Otahan yhteyttä

Kun saat asiat alulle, niin mailaile mulle.
2942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kultasi katosi vuodessa, ei jäänyt kuin valtaisa aukko syanidisuohon ja arseeniaarniolle.

Dominikaaneissa kaikki omistus on kanukeilla ja maaperästä ryövätty ne arvometallit, mitä on irti saatu. Passaakoha toho vettee ennee ensvuonna uimaan mennä? Tunnetusti, mie juonh vain pullosta, joten juomavedestä ei niin väliä.

Siinä Palosaari, Pitkänen ja Yliniemi näkee pahaa unta, kun kanukkipääoma tuloo, net ei osta net valtaa.

Äänestä
  • EI siellä mithän kultaa oo, sinnehän rahoansa kaatavat, HAH HAH. Pasko homma on se, että pillaavat maat ja maisemat sekä pohojaveet!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KULTAASI kirjoitti:

Kun saat asiat alulle, niin mailaile mulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu