Nyt kaikki Nakukympille!!

Nakukymppi juostaan perjantaina Padasjoen Vesijaolla. Nyt kaikki mukaan rentoon kuntoilumeininkiin!!
www.nakukymppi.net
9493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

16.6.2026 kaikki perinteisesti mukaan taas.

Äänestä
Anonyymi00002

Äänestä

On tuokin yksi tapa näyttää olevansa idiootti

Äänestä
  • Elä häppee ittees, vapauta mielesi

    Äänestä

tässä suomalainen saattaa voittaa

Äänestä

Onko somettajia mukana vesijaolla?

Äänestä
  • On, tottakai, somejulkkistalous on suomen ainut kasvava pisnis

    Äänestä

  • Voit sormettaa tapahtumaa katsellessa.

    Äänestä

Käykö iltasanomat taas kuvaamassa videon nettiin? Toivottavasti eivät sumenna paljastelijoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juoksija66 kirjoitti:

Nakukymppi juostaan perjantaina Padasjoen Vesijaolla. Nyt kaikki mukaan rentoon kuntoilumeininkiin!!
www.nakukymppi.net

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu