Hauska se mainos, jossa nainen papattaa ja mies kaasuttaa mopolla lähikauppaan. Joka kerta jää vaivaamaan, mitä autosta nouseva nainen puolestaan sopottaa...ku ei vaan saa selvää..:(
Siwan mainos
ei saa selvää
3484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei kai se autosta nouseva nainen mitään supata? Grilli-illan emäntähän se siinä mutisee (grillavalle) miehelleen, että pistä nyt edes tuo kassi pois. Kassilla viitataan siihen Siwan kassiin, joka on portailla vieraiden saapuessa.
ei vois vähempää kiinnostaa? ja mitä se sua kiinnostaa. ihan turha juttu hanki elämä ja lopeta mainoksien kattelu.
Me kuten kai aloittelijakin tykkäämme näistä Siwan mainoksista niiden kiinnostavuuden ja realistisuuden vuoksi.
Sitä paisi ruoka on aika tarpeellinen juttu tässä elämässä.
(Miten muuten itse olet toteuttanut elämääsi ilman mainoksien näkemistä, kuljetko kaduilla ja kaupoissa silmät kiinni etkä katsele lehtiä?)