mitä eroa on kauneushoitolassa ja kosmetologilla ?

olen menossa poistattaa mustäpäät niin kumpaa pitäisi mennä... ? hmm ja kaikki epäpuhtaudet. Ja mikä hoito on paras ? hjeromes vai mikä olikaa ? vai mekaaniinen, ultra..?
1319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kauneushoitola on paikka, jossa kosmetologit työskentelevät.
Mekaaninen puhdistus on kätsy, mutta käy paikan päällä kysymässä mitä hoitoa kosmarisi suosittelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen menossa poistattaa mus... kirjoitti:

olen menossa poistattaa mustäpäät niin kumpaa pitäisi mennä... ? hmm ja kaikki epäpuhtaudet. Ja mikä hoito on paras ? hjeromes vai mikä olikaa ? vai mekaaniinen, ultra..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu