Ylenin osastoni päälliköksi ja palkankorotus on edelläkuvatun suuruinen. Voi elämän mahtavuutta...aina on kuiskittu päälliköiden palkoista ja nyt olen itse sellainen.
Vitsi ei meinaa sanat riittää...aurinko paistaa...näkymät on hyvät...vaimo on maailman ihanin...jopa meidän toimitusjohtaja on ihana....asiakkaat on ihania...Elämä on sitten kivaa juuri nyt!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
2400 > 4000:een euroon!!!
4
1591
Vastaukset 4
- ottaa kyllä osansa
ja vähän liikaakin.
lämpimät onnittelut kuitenkin korotuksen johdosta. :) - vaikka...
2400 < 4000...
- wwwwwwwwwwwwww
PALJON ONNEA SINULLE!
- kateellinen
Taisit antaa tussua että ylenit :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3001030Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni61837- 68757
- 67691
- 69684
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et39658- 43560
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33556- 48497
- 40495