Onko kenelläkään kokemusta uudesta Asahi-liikuntamuodosta? On kuulemma joogan ja pilateksen välimuoto. Joillakin kuntoklubeilla on tunteja. Onko kuntoklubeilla esim. CMS vuosimaksu(kuinka paljon?)vai voiko maksaa 10x harjoituskerran.Mistä löytäisin pääkaupunkiseudulla Asahi-tunteja?
Vastaukset 5
- Liikuntakeskus
Siellä sitä on kehiteltykin!
- Himo Joogi
Taidanpa heti ilmoittautua kurssille! Kaikki mukaan vääntään itseensä solmuun ja katsomaan joogia vaipoissa haisten kaljalle.
- ei manos
Himo Joogi kirjoitti:
Taidanpa heti ilmoittautua kurssille! Kaikki mukaan vääntään itseensä solmuun ja katsomaan joogia vaipoissa haisten kaljalle.
Avataan kohta VietnamFoodPalace eli Vietnam Food Palace -ravintola.
Meiltä myös jooga-annokset kotiin tai mukaanviemiseksi
- utelias...kk
Mihin avataan?
- Asahi ohjaaja
Asahi ei ole mikään uusi laji enää, eikä siinä solmuunkaan mennä. Seisaallaan ollaan koko ajan .Hyvin mukavaa ja rentouttavaa. Suosittelen. Netistä voi lukea lisää www.asahi.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1221201
- 791150
- 77631
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9558- 17531
- 47513
- 44485
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112461- 41452
- 15436