Skeptikot! Huomio!
Ufo kutsutaan tällä tavalla: hanki Google Earth, ja etsi sieltä Area 51 ("37 ast. 58'50,60" N ja "115 ast. 49'01,79" W). Tämän jälkeen jäljennä vihreillä ympyröillä tehty "merkintä" omalle takapihallesi / pellollesi, niin johan rupee avaruusaluksia laskeutumaan - Homma muuten toimii (kunhan jäljennät merkit vain riittävän isolla)! ::)
Kutsu UFO takapihallesi!
ex-skeptikkko
3
908
Vastaukset 3
- skeidari
toimii..
sinivalkoinen ufo välkkyvineen valoineen saapui paikalle, kun tein kuvion naapurin takapihalle. - NPLC
Tämä on eräästä jenkkien keskustelupalstasta kopsattu! :D Siellä väitetään toimivan. :o
- Maanvilj.
Vedin kymmenen hehtaarin alalle ympyrän kaurapellolle. UFO laskeutui leikkuupuimurilla ja pui sen tarkkaan rajoja myöten. Mutta vei jyvät, voi perkele!
Akka väittää, että myin jyvät niille ja ryyppäsin Väiskin kanssa rahat. Voi saatana! Seuraavan UFO:n ammun hirvikiväärillä! Rosvoja ovat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011233
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku91850Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466