Skeptikot! Huomio!
Ufo kutsutaan tällä tavalla: hanki Google Earth, ja etsi sieltä Area 51 ("37 ast. 58'50,60" N ja "115 ast. 49'01,79" W). Tämän jälkeen jäljennä vihreillä ympyröillä tehty "merkintä" omalle takapihallesi / pellollesi, niin johan rupee avaruusaluksia laskeutumaan - Homma muuten toimii (kunhan jäljennät merkit vain riittävän isolla)! ::)
Kutsu UFO takapihallesi!
ex-skeptikkko
3
866
Vastaukset
- skeidari
toimii..
sinivalkoinen ufo välkkyvineen valoineen saapui paikalle, kun tein kuvion naapurin takapihalle. - NPLC
Tämä on eräästä jenkkien keskustelupalstasta kopsattu! :D Siellä väitetään toimivan. :o
- Maanvilj.
Vedin kymmenen hehtaarin alalle ympyrän kaurapellolle. UFO laskeutui leikkuupuimurilla ja pui sen tarkkaan rajoja myöten. Mutta vei jyvät, voi perkele!
Akka väittää, että myin jyvät niille ja ryyppäsin Väiskin kanssa rahat. Voi saatana! Seuraavan UFO:n ammun hirvikiväärillä! Rosvoja ovat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801987
- 1311696
- 1481265
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161171- 351066
- 78963
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4858