TERO NAUROI

Minun jakeluuni ei mene että miten voi kauden pääkisan juuri niukasti hävinneenä mennä naama virneessä naureskelemaan kilpakumppanilleen!!

Pitkämäki taputteli Thorkildseniä olkapäälle ja hauskaa oli. Kertoi tasan tarkkaan latauksen määrästä!!! EIHÄN TUOLLAISELLA VELLIHOUSU ASENTEELLA VOITA!

Muistakaapa Seppo Rätyä tms voittajatyyppiä... kirosanat sinkoili kun lataus purkautui häviön jälkeen. MUTTA silloin ladattiin akut seuraavaan kisaan!

VELLIHOUSUA TOIMINTAA!!
6697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mene helvetissä näyttämään seuraaviin kisoihin ,miten heitetään !Teräshousu.

Äänestä

minusta se on merkki siitä että on oikea urheilija ja asenne jos osaa onnitella ja käyttäytyä hyvin kilpakumppania kohtaan vaikka se olisikin voittanut. ihailen!

Äänestä

Ei se oo niin vakavaa! tämä on ''vain'' yleisurheilua!

Ja itte ainakin jos olisin ollu heittämäs niin onnittelisin voittajaa enkä kiroaisi ku meni kisat huonosti!
Tämän olisi sitä paitsi tarkoitus olla viihdykettä yleisölle.

Äänestä

Noo sanotaan, että hopea ei ole häpeä. Mä kyl tykkäsin tosta Thorkildsenista, sympaattinen norjalainen osaa ottaa lunkista ja voittaa silti, mikä oli kyllä arvattavissa. Tero paran hermot ei näköjään kestäneet, poju tarvii vähän enemmän aggressiivisuutta (mokoma on liian rauhallinen ja ilmeetön) ja ennen kaikkea kokemusta. Sillä norskilla oli kyllä enemmän etumatkaa arvokisoista. Mutta hopea ei ole häpeä kun häviää hyvälle kilpailijalle, joka oli tässäkin kisassa vakuuttavampi. Ei auta muu kuin taputus selkään ja jokaista kilpailijaa kuuluu onnitella. Mutta Räty on poikkeus! ;) (Saksa on todellakin paska maa!) ;D

Äänestä

HAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAH!!! mä nauran sulle itteni kuoliaaks. HHAHAHHA LOLLLLLLLLLLLLLLLL! tottakai teron pitäåä olla ilonen andreassin puolesta xD koska andreas on NIIIIIN ihanan

Äänestä

KIITOS TERO kun toit meille suomalaisille edes yhden mitalin.
Tero otappa oppia kilpailun aikana Rädystä ja Kinnusesta niin eiköhän tulokset parane.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KISAN JÄLKEEN!! kirjoitti:

Minun jakeluuni ei mene että miten voi kauden pääkisan juuri niukasti hävinneenä mennä naama virneessä naureskelemaan kilpakumppanilleen!!

Pitkämäki taputteli Thorkildseniä olkapäälle ja hauskaa oli. Kertoi tasan tarkkaan latauksen määrästä!!! EIHÄN TUOLLAISELLA VELLIHOUSU ASENTEELLA VOITA!

Muistakaapa Seppo Rätyä tms voittajatyyppiä... kirosanat sinkoili kun lataus purkautui häviön jälkeen. MUTTA silloin ladattiin akut seuraavaan kisaan!

VELLIHOUSUA TOIMINTAA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu