UFO:t pölynpölyä

kyllä vai ei

Maapallo ja ihmiset sen "sisällä" ovat kuin hyttysen paska erämäässa. Toki maailmankaikkeudessa on muita elämän olomuotoja, jotka eivät tiedosta ihmistä tässä universuumissa. Kaikki "ulkoavaruudesta" tullet havainnot ovat ihmisen ja luonnon yhteisvaikutusta, ei muuta. Muinoin factaa oli se kuinka korkeasti koulutettu henkilö oli, joka teki UFO havainnon. Jos oli esim. lääkäri, tieto tuli luotettavasta lähteestä ja sen täytyi olla totta.

7

760

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sjnglsklbm

      Noh en jaksa uskoa että täällä mitään ulkoavaruuden pallosilmiä pyörisi pitkin taivaita. Olen kuitenkin aika varma että jossain päin tätä galaksia tai galaksijoukkoa on planeetta jolla on, tai ainakin on ollut enemmän tai vähemmän älyllistä elämää. Aika paska mäihä olis jos koko maailmankaikkeudessa olisi vain yksi planeetta jolla on elämää.

    • uukyfkloj

      Te kurjat maan ihmiset! Me ufot emme halua paljastaa olemassaoloamme. Tekniikkamme on 200000 vuotta edellä.

      • -Jos

        ihminen on saanut tällaisella teknologian tasolla näin paljon pahaa aikaiseksi, on parempi että vielä pahemmat sössiät pysyy täältä helvetin kaunana!


    • ihmisnoidi

      se on nyt sellainen homma, että vain ne harvat ja valitut, jotka tosissaan uskovat, näkevät.

      • on todellisia

        koska näin semmoisen...tunnistamaton lentävä objekti


      • et tunnistanut sitä
        on todellisia kirjoitti:

        koska näin semmoisen...tunnistamaton lentävä objekti

        mistä tiedät että se oli "lentävä lautanen", tuo avaruuden alus?!
        jos heitän golf pallon parvekkeelta, ja naapuri ottaa siitä kuvan, niin se on sille lentävä tunnistamaton esine!
        mutta jos tarkoitit, että noita avaruuden lähettiläitä on olemassa, niin olet siinä täysin oikeassa t. ihmisnoidi.


    • Totuudenpuhuja

      UFO:t, äärimmäisen epätodennäköisiä, mutta täysin mahdollisia.

      Siinä minun mielipiteeni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      131
      3099
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      2971
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1926
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      77
      1559
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1427
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1148
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1041
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      114
      972
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      968
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      11
      880
    Aihe