Uskokaa nyt, huhupuheisiin ei pidä uskoa, pitää olla näyttöä.
Mikaela ei ole L-koodi
4
1400
Vastaukset
- Marienhof
myös miksi Mikaelaa ja jopa Paulaa väitetään lesboksi. Paula on naimisissa miehen kanssa ja Mikaelalla ollut useita miehiä.
- edellisen kanssa
No en minäkään kyllä usko että Ingberg olisi aiempinakaan vuosina mitään käyttänyt, eikä ainakaan tänä vuonna - näkeehän sen nyt tuloksistakin. Kenen intressissä oikein on lietsoa tällaisia huhuja liikkeelle!? Minä uskon tällä hetkellä aika vankasti suomalaisten urheilijoiden puhtauteen ja perustelen sitä juuri heikolla menestyksellä kansainvälisellä tasolla.
- edellisen kanssa
Tarkoitan siis alkuperäisen kanssa! Tämä Marienhooffi näköjään on eksynyt väärälle palstalle :-)
- Ilme epävarma
edellisen kanssa kirjoitti:
Tarkoitan siis alkuperäisen kanssa! Tämä Marienhooffi näköjään on eksynyt väärälle palstalle :-)
Kummasti on Vaasan flikan tulostaso pudonnut ja kilpailukestävyys surkeaa luokkaa, maaottelussakin oli vähällä hävitä jopa ruotsalaiselle, vaivoin enään viiskymppinen ylittyy, selvästi kisan heikoin suomalainen, ulkomuoto ja ennenkaikkea ilme kertoo paljon jaa että mistäkö johtuu, siinäpä se, eikös siellä jo jotain kirjoiteltu. Urahan joka tapauksessa on ohi ja hyvä niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452388
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1531613Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311598Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451289- 641287
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121155Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2491070- 156956
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58869Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20859