Mikaela ei ole L-koodi

-TKorjus-

Uskokaa nyt, huhupuheisiin ei pidä uskoa, pitää olla näyttöä.

4

1408

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marienhof

      myös miksi Mikaelaa ja jopa Paulaa väitetään lesboksi. Paula on naimisissa miehen kanssa ja Mikaelalla ollut useita miehiä.

    • edellisen kanssa

      No en minäkään kyllä usko että Ingberg olisi aiempinakaan vuosina mitään käyttänyt, eikä ainakaan tänä vuonna - näkeehän sen nyt tuloksistakin. Kenen intressissä oikein on lietsoa tällaisia huhuja liikkeelle!? Minä uskon tällä hetkellä aika vankasti suomalaisten urheilijoiden puhtauteen ja perustelen sitä juuri heikolla menestyksellä kansainvälisellä tasolla.

      • edellisen kanssa

        Tarkoitan siis alkuperäisen kanssa! Tämä Marienhooffi näköjään on eksynyt väärälle palstalle :-)


      • Ilme epävarma
        edellisen kanssa kirjoitti:

        Tarkoitan siis alkuperäisen kanssa! Tämä Marienhooffi näköjään on eksynyt väärälle palstalle :-)

        Kummasti on Vaasan flikan tulostaso pudonnut ja kilpailukestävyys surkeaa luokkaa, maaottelussakin oli vähällä hävitä jopa ruotsalaiselle, vaivoin enään viiskymppinen ylittyy, selvästi kisan heikoin suomalainen, ulkomuoto ja ennenkaikkea ilme kertoo paljon jaa että mistäkö johtuu, siinäpä se, eikös siellä jo jotain kirjoiteltu. Urahan joka tapauksessa on ohi ja hyvä niin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      82
      5872
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      129
      3965
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      46
      3919
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      66
      3594
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2948
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2497
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2214
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2121
    9. 33
      2109
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      445
      1823
    Aihe