Riman ylitys tuloksia

Kertokaa kuinka korkeasta rimasta, ilman ponnutelineitä tai muita vastaavia olette menneet yli? Siis ei selkä maata kohti, vaan ihan tavallisesti, jaloilleen alastullen. Menin yli 121 cm, ja haluaisin vähän vertailupohjaa.
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä hyppäsin ysillä, siis viime vuoden syksyllä korkeutta 115cm, siis selkä edellä. Enkä ollu ennen hypänny korkeutta. Joo, ja en käyttäny mitään ponnahduslautoja ym, iha omilla jaloilla hyppäsin. Mutta ei kovin häävi tulos...

Äänestä

130 cm on menny silleenä että saksaamalla hyppään sivusta(vaikee selittää)

Äänestä

198cm, olen pitkä n180. painoa on 75kg
ikä on 28

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kertokaa tuloksenne kirjoitti:

Kertokaa kuinka korkeasta rimasta, ilman ponnutelineitä tai muita vastaavia olette menneet yli? Siis ei selkä maata kohti, vaan ihan tavallisesti, jaloilleen alastullen. Menin yli 121 cm, ja haluaisin vähän vertailupohjaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu