älykkäämpi kuin sä!
Mä oon kyllä
sadfasdfasdfasdf
141197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
en ihmettele. kaikkihan on älykkäämpiä kuin mä.
http://ilmailu.org/moniajo.htm
Ei sinusta lentäjäksi ole, mutta hyvä bussikuski sinusta kyllä saadaan. Mitä väistelytaitoosi tulee, siitä tulee aikanaan olemaan sinulle hyötyä ajaessasi Liikennelaitoksen bussia yövuorossa.
no onneksi olkoon! mun mielestä minuutti on tosi hyvin! mä kestin eka yrittämällä 30s. Tuo on jännä kun tuota tulosta en pysty treenaamalla yhtään nostaan.
Mut mä oon kyllä aina pitänyt itteä putkiaivojen kuninkaana, joten empäs tiiä onko minuutti kovinkaan kova sana. :).
ekalla kerralla.. eikö tuo muka naisille ole ongelma? wtf
Ekskuse me?
Unohdin sitten katsella noita reunoja. Liian helppo.
Tuota näköjään voi myös huijata.
Hmm mietityttää vähä kuinka nää pitää täälä paikkaansa. 30 sekkaa saa viel helposti mutta toi kaks minsaa menee kyllä jo reaktiokyvyn rajoja vastan.
sinäkö..!?
!!!!!!! hei oikeestikko!????!!!!
ei voi olla todellista.
Ei viitsi enää (liian helppo).
sulla on sitten kiva elämä
Nyt kestin 5h, sen jälkeen äiskä käski mennä nukkumaan.
Eikun oikeesti en kestäny enää kuin max 25s.(taisi olla eka kerralla satumaista mäihää).
Mutta mie en usko sua että kukaan voi päässä minuuttiin! Ellei sitten ole harrastanut paljon tarkkuutta vaativia tietskari pelejä tai jtn muuta vastaavaa. Ei ainakaan nukuttamaan rupea 20 s jälkeen :D