huono sää

Mulla lipsahti betonimylly huonossa säässä peräsuoleen, onko kellään tietoa kuinka saisin sen ehjänä sieltä pois, sil en viitti hyvää myllyä rikkoa!!!

vinkkejä please....tää on kaikille nipoille!!!
2428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onks toi joku uus homojen leikki vai miten se sinne peräsuoleen eksy?

Äänestä

Kannattaa odottaa luonnollinen kiertokulku loppuun. Vuorokaudessa se kiertää suoliston läpi ja tulee suusta ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tossikka kirjoitti:

Mulla lipsahti betonimylly huonossa säässä peräsuoleen, onko kellään tietoa kuinka saisin sen ehjänä sieltä pois, sil en viitti hyvää myllyä rikkoa!!!

vinkkejä please....tää on kaikille nipoille!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu