Saakohan Lääkäriltä?

Onkohan lääkäreiltä mahdollista saada jotain esim rauhoittavia tai vastaavaa kiukkuisuuteen,jännittyneisyyteen ja stressiin?
2315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tietysti

Äänestä

Suosittelen ett menet vaikka lenkille ja juokset oikein hikilenkin! Parempaa hoitoa ei kiukkuisuuteen, jännittyneisyyteen eikä taida stressiinkään olla. Tulee tosi hyvä ja itse aiassa hieman "tyhjä" olo kun oikein saa itseään lenkillä purkaa..
Itse olen todella stressaavassa elämäntilanteessa ja jos en kävisi salilla, pelaamassa, uimassa jne en varmaan jaksaisi ja kroppa alkais prakata. Kokeile, se kannattaa ennemmin kuin pillereitten popsiminen=)=)=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoa kaipaav kirjoitti:

Onkohan lääkäreiltä mahdollista saada jotain esim rauhoittavia tai vastaavaa kiukkuisuuteen,jännittyneisyyteen ja stressiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu