poretabletit

poretabletteja on hauska syoda, siis pureskellen pikku pala kerrallaan xD itse järsin vitali c-vitamin poretabletteja syökö joku muu näitä?? :D:D
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin yleinen Yleistä ruoasta -palsta ei sentään ole että sen yleisyys kattaisi poretablettien syönnin. Ruoaksi niitä ei voi luokitella.

Äänestä

syötiin Rymd-mehujauhetta. Sekin poreili kivasti suussa.

Tiesitkö muuten, että hiilihappo tuhoaa kiilteen hampaista? Harrastapa tuota pari vuotta, niin sulla ei ole kiillettä hampaissa ollenkaan. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KöPP3 kirjoitti:

poretabletteja on hauska syoda, siis pureskellen pikku pala kerrallaan xD itse järsin vitali c-vitamin poretabletteja syökö joku muu näitä?? :D:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu