Onko esim. hesen kurkkumajoneesia myynnissä kaupoissa tai löytyisikö vastaavaa muilta merkeiltä????
kurkkumajoneesi???
8
5288
Vastaukset
- !!!
Ei taida olla Hesen eikä muutakaan vastaavaa kaupoissa, ellei aivan äskettäin tullut. Hese laittoi majoneesiaan kyllä perunasalaattiin ja sen sitten kauppaan, mutta ei tainnut menestyä. Hesen majoneesi sen sijaan menestyisi varmasti, on parasta Suomessa. Hätätilanteisiin sitä on saanut ostaa pienissä annospusseissa Hesestä mukaan sikakalliilla.
- myynnissä kaupoissa
Joskus on ainakin Turussa saanut Hesen majoneesia ostaa pikkupusseissa kaupoista.
En ole vähään aikaan nähnyt.- pikku pusseja
Eiköste noita pikku pusseja voi ostaa Hesburgereista?
- majoja
kauppoihin myyntiin koska pelkäävät että omien grillien myynti romahtaa siinä vaiheessa. Omasta kokemuksestani voin sanoa että majoihin kyllästyy kun niitä on tehnyt tuhansia ja taas tuhansia kiloja viikottain..
- hessuburgeri
Itselläni löytyy jääkaapista hesburgerin paprika curry -kastiketta, ihan olen citymarketista ostanut, oli niitä muitakin makuja.
- herätys
No juu juu onhan Hesen salaattikastikkeita kaupoissa mutta kyse olikin majoneesista. Opettele lukeen!
- Maijaaa111
herätys kirjoitti:
No juu juu onhan Hesen salaattikastikkeita kaupoissa mutta kyse olikin majoneesista. Opettele lukeen!
kurkku- ja paprikamajoneesia kaupoista mutta ei ne taida myydä niitä enää. Kuulemma joskus on myyty. Kysyn jopa Heseltä miksi niitä ei myydään. Ne kuulemma säilyy pitkään eikä kaupat haluaa myydään, ku ei halua riskera..siis jos ei myy :)
- -
Maijaaa111 kirjoitti:
kurkku- ja paprikamajoneesia kaupoista mutta ei ne taida myydä niitä enää. Kuulemma joskus on myyty. Kysyn jopa Heseltä miksi niitä ei myydään. Ne kuulemma säilyy pitkään eikä kaupat haluaa myydään, ku ei halua riskera..siis jos ei myy :)
uskoisin ennemminkin että ei myyntiin siksi koska hesen myynti romahtaisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",265159Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012341- 1382062
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171740"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1341011Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59910Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.310867Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa140695