vaaleahiuksinen, eli sellainen supermallia olemuksellaan muistuttava (mikesi se myös voisi olla supermalli?) kaikintavoin ylväs ilmestys. Nainen on hoikka, mutta silti söpöläinen. Eli hänellä on urheilullinen takamus ja kimmoisat rinnat.
Nainen on puhelias ja itsenäinen. Hän tietää, mitä tahtoo ja osaa elää riippumatonta elämää. Hän vain jostain syystä tykästyy kaltaiseeni urooseen.
Nainen on puhelias ja itsenäinen. Hän tietää, mitä tahtoo ja osaa elää riippumatonta elämää. Hän vain jostain syystä tykästyy kaltaiseeni urooseen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
VAALEAHIUKSINEN.VIHREÄ TAI RUSKEASILMÄINEN KAUNOTAR < PERSOONALLISUUS JA SELLAINEN NAINEN JOKA SÄVÄYTTÄISI HUUMORINTAJULLAAN JA SELLAINEN NAINEN VIELÄPÄ JOKA ILAHDUTTAISI JA ELÄHDYTTÄISI JA SELLAINEN NAINEN JOKA MYÖHEMMIN SÄVÄHDYTTÄISI JA ILAHDUTTAISI.JA SITTEN HERÄTTÄISI PERSOONALLAAN IHASTUSTA.ÄLLISTYSTÄ JA VIHASTUSTA
miten hauskaa on lukea näitä LISTAUKSIA. :))
Nainenko teillä sitten hoitaisi kaiken puhumisen ja viihdyttämisen. Katso perään että itse täytät samat kriteerit.