Mikä perkele

4858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja ruohikkoa ja jonkun selkäreppukin taisi vilahtaa.

Äänestä
  • olento sieltä mättään alta kömpii...
    joltakin homi(ni)dilta näyttää.

    Äänestä

  • kiiluvasilmäinen kirjoitti:

    olento sieltä mättään alta kömpii...
    joltakin homi(ni)dilta näyttää.

    Joku narkkari paskalla, ja valon osuessa silmiin ne kiiluvat. Tyyppi näytti sen verran laihalta, että olisivatkohan kaveriporukasta sellaista löytäneet, joten saattaa olla aito video eikä huijaus.

    Äänestä

  • pusikossa kirjoitti:

    Joku narkkari paskalla, ja valon osuessa silmiin ne kiiluvat. Tyyppi näytti sen verran laihalta, että olisivatkohan kaveriporukasta sellaista löytäneet, joten saattaa olla aito video eikä huijaus.

    Puheet höyhenistä olivat tosin aika outoja, ihan kuin niissä olisi jotain ihmeellistä. Kehnoa kusetusta tai sitten tyhmiä kaupunkilaispoikia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toi on kirjoitti:

Piru itsekö ?

http://youtube.com/watch?v=_-gjyC_pPsc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu