Lapparissa oli juttu meidän antista. Milloinhan tämä puppelipoika hipsuttaa kaapistaan ulos ja kertoo tuhansille teinitytöille mikä mies pohjimmiltaan on.
Tietenki vaakakupissa on suuri bisnes joka kaatuisi kuin korttitalo jos asia tulisi julkiseksi. Mutta toisaalta onhan presidentillämmekin "kulissipena".
Tietenki vaakakupissa on suuri bisnes joka kaatuisi kuin korttitalo jos asia tulisi julkiseksi. Mutta toisaalta onhan presidentillämmekin "kulissipena".
Vastaukset 19
Vanhimmat
Antti Huiskua?
jonku heikin kans kuulemma kait seurustelee?
JA VITTUAKO SE TEILLE KUULUU KENEN KANS KUKANENKIN SEURUSTELEE!!!!!!KUULOSTAA KATEELLISTEN PANETTELULTA!!!!!!!!
eihän tässä siitä olekkaan kysymys vaan käsittääkseni kaverin taipumuksesta.Pojulla on naiselliset piirteet ja ässäkin suhahtaa kuin tämän alan "miehillä"
Onko se jotenkin pois sinulta? Mielestäni jokaisen seksuaaliset mieltymykset ovat henkilökohtaisia asioita.
Anna kaverin tehdä työtään vai mistä se nyt kiikastaa.
Eipä se kyllä kenellekkään kuulu kuka tykkää kenestä ja kaikkein naurettavinta et sitä täytyy netissä panetella. Taidatpa ite olla ihastunut ko. ihmiseen! Antakaa oikeasti julkisuudenkin henkilöt olla rauhassa!
oli kiva poika jo Siwan kassalla, ei kai se siitä ole kummentunut?
Aivan sama onko homo vai hetero. Söpö se on kuiteski ja edustaa Roi:ta tosi hyvin. Hyvä Antsukka olet meidän perheen POP! Olemme ylpeitä Sinusta. Kateelliset panettelee, älä välitä! Äitinä ottaisin sut oitis vävypojaksi. En unoha ihanaa hymyäsi Siwassa. Lämmitti vanhan sydäntä. Kohtelias nuorimies.
"Äitinä ottaisin sut oitis vävypojaksi."
Onko sulla poika, joka vois olla sitten "morsian" Huiskulle?
´Mitä se sulle kuuluu? Tytölleni minä miestä Antsukasta haluaisin.
Onko sulla puppelipoika naitettavana talossas.Älä sille antsukkaa tarjoo vaan vie se psykiatrille ja hommaa lääkkeet.Kyllä sitä alkaa tytöt kiinnostaan ku vähän stestosteroonia syötät aamupullan kans.
Jos poikani olisi seksuaalisesti suuntautunut miehiin, niin Antin tyylinen miesystävä olisi oikein suosittu kokelas taloon. Kohtelias nuori mies.
Se nyt vain on niin, että aina on ollut lesboja ja homoja ja sille nyt ei voi mitään. Mutta on se niinkin, että suurin homofobia on useasti niillä, jotka eniten pelkäävät sisimmässään olevansa itse homoja. On pakko torjua tämä pelko hyökkäämällä ensin.
Onneksi osa nuorista on jo kasvamassa avarammaksi mielipiteissään. Sääli, että näitä rasistisia, homofobiaisia nurkkakuntalaisia silti sikiää tällaisissa pikkukaupungeissa. Iän myötä näistä tulee marisevia mummoja ja kärttyisiä pappoja, jotka pitää kukkarosta kaksin kourin kiinni ja viettää päivät vilkuillen keittiön verhojen raosta, että ostiko se naapuri nyt uuden auton.
Avarra sinäkin maailmankuvaasi, voit yllättyä. Maailmassa on paljon ihania asioita kunhan vain uskallat elää, etkä jää omien pienien ennakkoluulojesi vangiksi. Niillä et tee muuta kuin pilaat vain oman elämäsi. Elintilasi pienenee ja kuristuu, kohta pelkäät vainoojia ja homoja syöksyvän jokaisen nurkan takaa. Joudut ahtautumaan pieneen nurkkaan piiloon, hui kauhea, ne tulee ja valtaa maan. Kohta pelottaa, jopa sinun lapsestasi voi tulla joskus puppelipoika ja tyttösi esittelee joskus uuden tyttöystävänsä sinulle.
Kysymyshän onkin siitä että antsukka huijaa nuoria tyttölapsia kun ei kerro taipumustaan suoraan niinkuin jartsukka sillanpää...
Sulla taitaa ukkosi olla kaappihomo! Tai tuskin sulla ukkoa edes on... kuka nyt tuollaista pirttihirmua katsoisi!
Eli siis uskot sinäkin että anttimme on homppeli.Tämähän ei tule monellekaan yllärinä kun kaveri joskus kertoo siitä itte.
hyvänen aika sentään kun joku jaksaa tyhjänpäiväsestä nipottaa. Jos Antti on homo niin so what, se ei kenenkään meidän elämää liikauta suuntaan tai toiseen. Antakaa jo olla koko juttu.
ei vaikuta hänen laulutaitoonsa. mutta rovaniemellä ollaankin vielä jälkijunassa ja he luulevat että homous on sairaus tai rikos, kuten joskus on ollut. olisitte YLPEITÄ että teillä on hänen kaltaisensa markkinoija! jos sieltä riisuttaisiin valtion virastot,aika köyhäksi kävisi, turismi kun joka tapauksessa menee pohjoisemmaksi! ette te ilman maakunnan apua selviä...antakaa antin auttaa!!!!
Sulla paha fixaatio Anttiin. Tollaset fanit varmaan pelottaa idoleita.
onhan tämä selvä tapaus. Tekee "sillanpäät" sitte kun tähti sammuu. Tuo naisellinen hipsuttaminen on muuten aika varma merkki hinuripojasta.