Kossin vai Sennheiserin niskakuulokkeet?

Mikä olis paras vaihtoehto,
Koss Sporta Pro
Sennheiser PMX200 vai
Sennheiser PMX100?

onko PMX200:ssa liian hyvä äänenvaimennin käytettäväksi koulussa, lenkillä ja yleensäkin ulkoiltaessa?
3399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse testaamassa.Saako koulussakin kuunnella jo mp3-soitinta?

Äänestä
  • 90-luvulla sai kuunnella cd-soitinta. Riippu tosin ehkä koulusta.

    Äänestä

  • jason-blue kirjoitti:

    90-luvulla sai kuunnella cd-soitinta. Riippu tosin ehkä koulusta.

    siis kyllä meidän kouluun saa tuoda niitä mutta niillä ei tietenkään saa tunnilla kuunnella musaa. Siitä asiasta ollaan jo saatu "tukiopetusta".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muujuu kirjoitti:

Mikä olis paras vaihtoehto,
Koss Sporta Pro
Sennheiser PMX200 vai
Sennheiser PMX100?

onko PMX200:ssa liian hyvä äänenvaimennin käytettäväksi koulussa, lenkillä ja yleensäkin ulkoiltaessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu