Vohveliraudasta

Ostaisinkohan vohveliraudan?
3653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos hankit, niin osta sellainen,jossa on teflon-pinnoite. Vohveliruata sopii paitsi vohveleiden paistamiseen, myös lämpimien voileipien tekoon

Äänestä
  • miksi teflon pinnoite

    Äänestä

  • cafee 32v kirjoitti:

    miksi teflon pinnoite

    Hobby Hallissa oli myynnissä mallia johon voi vaihtaa "sisäosan" sen mukaan tekeekö vohveleita vai toasteja.
    Hinta halpa ja helppo puhdistaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


cc222 kirjoitti:

Ostaisinkohan vohveliraudan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu