HK Potku wings, syötäväksi kelpaava ainesta jopa 50g/annos! Ja vaivan palkaksi kaupanpäälle sotkuiset kädet.
Aivan karseeta p'skaa!
hyi s**t*n*!
92742
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Potkujen mainos on kyllä osunut nappiin. Niitä kun on maistanut ei halua muuta kuin työntää päänsä vesisaaviin.
Tulisuudella yritetty peittää se, ettei niitä voi todellisuudessa syödä, kuin kolmen promillen humalassa.
eli olen tv-mainoskamppanjan uhri ja meinasin lauantai-illaksi ostaa niitä ja kokeilla miten uppoaa perheeseen mutta näillänäkymin jää ostamatta. Laitan itse meksikolaistyyppiset iltapalat fajitaksista täytteineen. Hyvä kun tuli puheeksi. Kiitos.
maistoin niitä nugetteja, ja roskiin meni. tehty varmasti jämistä ja laitettu sen verran tulista maustetta ettei muka maista.
Itsekin olen niitä nuggetteja maistanut.kastike on aivan liian tulista,syömättä jäi.
tulisia, sen paremmin nuggetit kuin kastikekaan.
Ne texmex pullat oli hyviä mutta ei ne ollu ees tulisia minun mielestä.
Makkarapotkut ovat erinomaisia: itse makkarat mukavan mausteisia, ja barbeque-soossi todella herkullista. Myös texmex-pullat salsalla on hyvä pikamässytetävä, vaikkeikaan kovin tulinen.
Wingsit on huijausta: syötävää todella, todella vähän. Nuggetteja en ole kokeillut.
Suosittelen kokeilemaan ainakin noita makkarapotkuja.
tod. näk. karmeinta paskaa, mitä suomalainen einesteollisuus koskaan on ulostanut.
Ilmeisesti jotain kumimaisiksi tyynyiksi prosessoitua teurasjätettä, joka on tarkoitus uittaa jalapenokastikkeessa, jotta etova eltaantuneen rasvan maku peittyy.
Js sitten se hinta vielä -- parhaimmillaan samaan hintaan saisi vaikkapa kolme roiskeläppäpitsaa, tai miksei vaikka jotain ihan oikeaa ruokaakin.
Muita potkuja en ole kokeillut enkä kokeile.
HK:han antaa Tampereen tehtaan työntekijöilleen Potkut.
Ehe.