Ei kai hei kukaan kehtaa myöntää oikeasti näin sivistysmaassa nielevänsä sideharsoa ja hilaamalla sillä sitten epäpuhtauksia mahastaan? Intian takamailla tämän ymmärtäisin jollei nykytiede ole ihan vielä sinne asti kerinnyt,
Trasselia kurkusta alas?
6
738
Vastaukset
- RajahCurry
Olikohan täällä edes asutusta, kun me Intiassa nieltiin kangasta?
- Maha Radja
Niin ja Suomessa ollut asutusta hyvin nopeasti jääkauden jälkeen. Väitätkö tosiaan että keskimäärin intiassa on sivistyneempää sakkia kuin Suomessa? Esimerkiksi lukutaito tai perus yleistieto. Minä sentään tiedän missä kohtaa planeettaa asun, toisinkuin moni intian noin 1 miljoonasta katulapsesta.
- Swami Isomahanada
Maha Radja kirjoitti:
Niin ja Suomessa ollut asutusta hyvin nopeasti jääkauden jälkeen. Väitätkö tosiaan että keskimäärin intiassa on sivistyneempää sakkia kuin Suomessa? Esimerkiksi lukutaito tai perus yleistieto. Minä sentään tiedän missä kohtaa planeettaa asun, toisinkuin moni intian noin 1 miljoonasta katulapsesta.
Mitä hyötyä on sivistyksestä,jos suolet on tukossa?
Mihin perustuu tietosi sijainnistasi tällä planeetalla,ei ainakaan omakohtaiseen kokemukseesi. - Mullah Kajar
Swami Isomahanada kirjoitti:
Mitä hyötyä on sivistyksestä,jos suolet on tukossa?
Mihin perustuu tietosi sijainnistasi tällä planeetalla,ei ainakaan omakohtaiseen kokemukseesi.Laksatiiveja saa apteekista ja ripuli ei haittaa kun on viemäriverkosto.
Ainakin minun tietoni sijaintiini tällä planeetalla sijaitsee peruskouluopetukseen ja nykyajan tietoyhteiskunnassa en voi olla tietämättä missä asun.
Kangasta nielemällähän puhdistetaan muka paksusuolta. Kysymys herää kuinka pitkä kankaansuirun siis olisi oltava ylettyäksensä peräsuoleen. Vastauksen tähän löytää peruskoulun biologiakirjasta. - tyttöinenköhän
Mullah Kajar kirjoitti:
Laksatiiveja saa apteekista ja ripuli ei haittaa kun on viemäriverkosto.
Ainakin minun tietoni sijaintiini tällä planeetalla sijaitsee peruskouluopetukseen ja nykyajan tietoyhteiskunnassa en voi olla tietämättä missä asun.
Kangasta nielemällähän puhdistetaan muka paksusuolta. Kysymys herää kuinka pitkä kankaansuirun siis olisi oltava ylettyäksensä peräsuoleen. Vastauksen tähän löytää peruskoulun biologiakirjasta.että kuka haluu sen kaiken mönjän suuhunsa???
- Sive Lee
tyttöinenköhän kirjoitti:
että kuka haluu sen kaiken mönjän suuhunsa???
Toimi sitten tai ei :) Minä ainakin oletan että tuskin kovin toimiva metodi puhdistautua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2081360- 961256
Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9898Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛85842Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan2830Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.57776- 31768
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle14762Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii43713T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37708