3-2.........yääähhh kele taaaas !
Vastaukset 2
- Jep...
Tämän kyllä pysty melkein arvaamaan :D Ruotsalaiset on ruotsalaisia ja voittaa meidät kaikessa :( oltais ennemmin runkosarjassa hävitty ja tos voitettu mutta eiiiiihhh.. just suomen tuuria :)
- eipä se..........
Suede pärjännyt finaalissa onneksi !!!
Sentään tuli mitalit Suomellekin !
Hoh hoijaa.......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???612682- 1191406
- 1361186
- 771114
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk891033Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku22959- 124844
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä28842- 33754
Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19715