niin lueskelin vähän juttuja täältä. toiset sanoi että bats poistaa hienhajun mutta kyllä silti hikoilee. ongelmani on juuri se, ja haluaisin nyt tietää, pitääkö Bats kainalot kuivina?
älkääkä suositelko absolut torria, oli niin pirun vahvaa tuotetta että en pysty sitä käyttämään.
kiitos, jos joku viitsii vastata.
älkääkä suositelko absolut torria, oli niin pirun vahvaa tuotetta että en pysty sitä käyttämään.
kiitos, jos joku viitsii vastata.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minulla se pitää kyllä kehon ongelmakohdat kuivina. Ne ongelmakohtani ovatkin kesäaikaan suunnilleen puoli ihoa: takareidet, pakarat, nivuset, vyötärön seutu, rinta, selkä... Kainalot pysyvät kuivina sen Torrin avulla, eräissä muissa paikoissa iho on ilmeisesti sen verran paksumpaa että ei toimi niin hyvin.
Eihän se kivaa ole, se vie aikaa, ja aika kalliiksikin tuo aine tulee, kun pitää niin laajalti levitellä joka aamu. Ja vaikka se on "hajutonta", niin kyllä siinä semmoinen voidemainen ödööri on.
En tiedä sinun tilannettasi, mutta minä huomasin, että myös ihokarvojen trimmaus paransi asiaa. Minulla on luonnostaan hirmu karvaiset jalat ja pakarat. Melkein kuin pitäisi ilmavia villahousuja: ilmavia, mutta silti villahousuja. Posliiniksi vetäminen olisi ollut turhan naisellinen veto, mutta trimmasin ne sellaisella hiustrimmerillä, jossa kuuden millin säleikkö. Nyt sitä näyttääkin vähän tyylikkäämmältä. Näyttääkin paremmalta shortseissa, sitten taas parin kuukauden kuluttua.
On täysi mahdottomuus tehdä tuotetta joka toimisi moitteettomasti jokaisen ihmisen iholla. Siispä, vastaus kysymykseesi löytynee oman kokemuksesi kautta.
Itse löysin ratkaisuni Favoran antiperspirantista. Kainaloni pysyvät kuivina stressitilanteissakin, eikä hajuja pääse muodostumaan. Tuotteen muita plussia on hajusteettomuus ja alkoholittomuus = hellävaraisuus.
kokeiltu...Apteekin valikoima on läpikäyty.Parhaaksi osoittautui Vichyn voidedödö.Muut rikkoo kainaloiden ihon!!!Kosmetiikkaosastolta on haettu Biothermii,Lancomee,Clarinssii.Paras ko tuote on ehdottomasti Rubinsteinilla!Mut ylläriylläri;tällä hetkellä käytössä jo toinen Rexona drysticki.Pelittää!Talkkimainen kun on,ei kainalot kostu niin helposti.
Mä käyn aamusin kylpemässä ammeessa joka on täynnä torria, ei ainakaa haise.!
Ps. hyvä trolli oot