kuka kittilässä kuollut

taas ikävä kuolema, kuulemma kittiläläinen nainen kuollut kolarissa.
Tietääkö kukaan missäpäin?
44206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet sinä liian utelias ihminen kun täällä nimeä huutelet,etköhän näe nimen joskus Lapin Kansan kuolinilmoituksissa niin saat uteliaisuutesi palkituksi

Äänestä
  • voi olla huolissaan ystäviensä ja läheistensä puolesta.

    Äänestä

  • moni¨¨ kirjoitti:

    voi olla huolissaan ystäviensä ja läheistensä puolesta.

    Siinäkään tapauksessa ei asiasta tarvi tälläisen palstan kautta huudella

    Äänestä

  • moni¨¨ kirjoitti:

    voi olla huolissaan ystäviensä ja läheistensä puolesta.

    sitten voi soittaa niille ystävilleen ja läheisilleen.
    Kukaan ei ala ystävistään ja läheisistään keskustelupalstalla huutelemaan. Minusta tuollainen kysely on aikas raakaa suoraan sanottuna.

    Antakaa tytön läheisten surra rauhassa. Voimia, jaksamista ja enkeleitä heille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lehti vaan kirjoitti kirjoitti:

taas ikävä kuolema, kuulemma kittiläläinen nainen kuollut kolarissa.
Tietääkö kukaan missäpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu