Kappaleiden yhteenmiksaus...

Millä freeware -softalla sais miksattua kappaleita yhteen?! Siis sillee et vaihto olis liukuva...
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sun pitää selvittää mikä tempo sun kappaleissa on. et biisin vaihtuessa kummassakin biisissä on sama tempo! Silloin se sujuu liukuvasti. Siihen tosin joutuu tekee vähän omaakin pätkää jos miksauksesta haluaa hyvän.

Äänestä
  • mut traktor dj ohjelmalla mä leikin aluks enne kun sain parempia ohjelmia hankittua..nyt siirtyny reason 2 käyttäjäksi..ja eiköhän kohta ala omia tuotoksiakin tuleen ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nick kirjoitti:

Millä freeware -softalla sais miksattua kappaleita yhteen?! Siis sillee et vaihto olis liukuva...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu