Sisältää patonkia yhteensä 90cm 4 "normaalia juomaa",eikä maksa kuin 25e.Olen minä ainakin niin uusavuton etten tuohon hintaan alkaisi itse sämpylöitäni täyttämään.
Subway:sta edullisesti
Perhepakkaus
61082
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Niin, onhan se niiiiiiin vaativaa ostaa kaupasta patonki, leikkelettä, juustoa, levitettä, rehuja maun mukaan (ja maksaisi vähemmän kuin sen 25 euroa eli yli 120 markkaa) ja ihan itse leikata patonki auki ja asetella täytteet sisään! Ihan ylivoimaisen vaikeaa! Kumma että kirjoittaminen tuntuu sujuvan, tuolla avuttomuuden tasolla vois päätellä että olet täysin kädetön. Mutta miten vaan, pikaruokalaketjut tykkää ihmisistä jotka ei osaa itse voidella leipäänsä.
Kylmistä eväsleivistä jotka ilmeisesti suunnattu 2 2 perheelle.Samaan hintaan saisi lämpimät ateriat.Voi aikoja,voi tapoja.
Kahvia PAHVIMUKISSA 3euroa ja risat!
puhumattakaan. Opiskeluaina tuo 150mk oli melkein kuukauden ruokabudjetti. Tosin rahhaa lienee nykyään enemmän käytettävissä.
täälläkin mutta ei pitkään jos sitä tuohon tyyliin kylvää.25 eurolla saa 2 kiloa pihvilihaa josta 2 2 perhe syö viikon höystettynä edullisilla vihanneksilla.
en tykännyt.
Täällä koko paikka oli jollainlailla epäsiisti ja töhryinen vaikka paikassa ei ollut kuin kaksi asiakasta ja kolme myyjää.
Ostin pitkän kasvispatongin.