wiz 27 ws raw 27

kumpi on perempi wiz vai raw

paremmat vedot?

pallon hallittavus?

rannarit?
rysty puolen vedot?

hinta?

eli laittakaa vastauksia kiitos.
111447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

perempi??? wtf?
periaatteessa sama maila,lavat vähän erilaisia..
hinta täsmälleen sama..

Äänestä
  • Näin tehet itelle huippumailan...Rawin varsi ja Wiz-lapa...Siinä on kuule kovis maila

    Äänestä

  • zimbis kirjoitti:

    Näin tehet itelle huippumailan...Rawin varsi ja Wiz-lapa...Siinä on kuule kovis maila

    Itekki käytän Raw 27 mis on se pinkki wizin lapa, on kova

    Äänestä

  • kyllä kirjoitti:

    Itekki käytän Raw 27 mis on se pinkki wizin lapa, on kova

    pinkki wizin lapa?!? missä sellasia saa ostettua?

    Äänestä

kumpi on perempi wiz vai raw. wiz rannaajalle. raw syöttelijälle ja lämäreille

paremmat vedot?. wizillä rannarit rawilla lämärit

pallon hallittavus? wiz

rannarit? wiz
rysty puolen vedot? raw

hinta? sama

Äänestä

Rawissa ja wizissä on eroina vain lapa ja eri teipit.
Raw on yleispelaajan maila. Kokonaisuutena raw pieksee wizin kikkakupin paremmalla rystypuolella.

Äänestä

ei oo paljon eroa mut raw lapa on parempi

Äänestä

Olen pelannut holella 6kk. En ole pitänyt Holesta. Olen pelannut rawilla 1v Se on Hyvä maila, Minulla oli Holea ennemin Wiz Mutta raw on parempi.

Äänestä
  • Mulla on ollu rawin wizin orcin ja holen mailat. Paras niistä on ollu orc 27. Iha hyvät vedot sai, kikkailu luonnistu ja ranarit kans. Hole 27 taas saa parhaimmat ja kovimmat laukaukset mutta ei saa kikkailtua nii hyvi. Osta orc se o paras. Rawi on nykyää poikki ku lämin pihalla ja katkes :D

    Äänestä

wiz on yv:sti parempi, paras ja exelin mailat tulee kaukana perässä

Äänestä

Osaan noi kaikki vedot lähetee tosi hyvin ja olen käyrentänyt sitä niin voi veivata. Ranne on parhain lämäsy ei parhain mutta tarkin syöttö iha ok. Ja myös hinnasta se on aika halpa 30-70 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


grippi94 kirjoitti:

kumpi on perempi wiz vai raw

paremmat vedot?

pallon hallittavus?

rannarit?
rysty puolen vedot?

hinta?

eli laittakaa vastauksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu