Oikein hyvä pumppu?

Höpövekotin oli halpa teleskooppipumppu.
Kahva tökkää aina runkoon.
Millainen olisi matkaan mukaan tosi hyvä pumppu, hinta max 25 euroa?
3730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ole hinnasta ihan varma, mutta tuota kokoluokkaa oli. Itsellä on Crank Brothersien pienenpieni matkapumppu. Tottakai lyhyt varsi johtaa "nylkyttämiseen", mutta tuo on parhaasta päästä. Laadukas työn jälki ja päät auto- ja neulaventtiileille. Löytyi jopa ihan Intersportista.

http://www.crankbrothers.com/powerpump_ultra.php

Äänestä

tyytyväinen Bilteman pumppuun, joka maksaa 3.95 ja jossa on kaksi suutinta mukana ja lisäksi tulee runkoon kiinnittämistä varten muovinen pidike, joka sopii valmiisiin insertteihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kumi tyhjenee.. kirjoitti:

Höpövekotin oli halpa teleskooppipumppu.
Kahva tökkää aina runkoon.
Millainen olisi matkaan mukaan tosi hyvä pumppu, hinta max 25 euroa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu