Höpövekotin oli halpa teleskooppipumppu.
Kahva tökkää aina runkoon.
Millainen olisi matkaan mukaan tosi hyvä pumppu, hinta max 25 euroa?
Kahva tökkää aina runkoon.
Millainen olisi matkaan mukaan tosi hyvä pumppu, hinta max 25 euroa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En ole hinnasta ihan varma, mutta tuota kokoluokkaa oli. Itsellä on Crank Brothersien pienenpieni matkapumppu. Tottakai lyhyt varsi johtaa "nylkyttämiseen", mutta tuo on parhaasta päästä. Laadukas työn jälki ja päät auto- ja neulaventtiileille. Löytyi jopa ihan Intersportista.
http://www.crankbrothers.com/powerpump_ultra.php
tyytyväinen Bilteman pumppuun, joka maksaa 3.95 ja jossa on kaksi suutinta mukana ja lisäksi tulee runkoon kiinnittämistä varten muovinen pidike, joka sopii valmiisiin insertteihin.
kuulemma ihan hyvä pumppu, olen tyytyväisiltä omistajilta kuullut. Itselläni on tämä Bilteman HiFi:mpi -malli (9,95 EUR), joka on ollut myös hyvä, jopa prestoihin olen saanut reilutkin paineet kohtuu helposti. Pumpun mittari on tosin turha, minä en näe siitä edes lukemia :).
http://www.biltema.fi/osteri/osteri.cgi?sivu=skriptisivut/index_kauppa.htm&linkki=27505.htm&tuote=27505