kukaan ei ota Euroopassa vakiavasti

Ymmärtääklö Pakarinen mistä laulelee. Alkaa vähän epäilyttään. Kauheeta jos ruotsalaiset taas nauraa meile.
2427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei näitä saatanan provokaatioita enää, näitähän on jo kymmenittäin, keksikää jotain vitsikkäämpää

Äänestä

eivät enää kuulosta niin typeriltä näiden pressitilaisuuksien jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naista joka laulaa englanni... kirjoitti:

Ymmärtääklö Pakarinen mistä laulelee. Alkaa vähän epäilyttään. Kauheeta jos ruotsalaiset taas nauraa meile.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu