Onko täällä erillistä naisten

Mikä kuntosali ylipäätään on hyvä ja mistä saa halvimman kuukausikortin?
5834
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

AJELE OULUUN NIIN HOTELLI SCANDIKIN ALAKERRASSA ON AKKOJEN KUNTOSALI JOSSA NE SAA PERSELIHAKSIA REENATA

Äänestä

Tytöistä tykkääville tytöille täällä on SETA:n toimistokin. Hohhoijaa...

Äänestä
  • mennä "tytöistä tykkäämään" vaan minusta olisi vain mukavampi ja rennompi treenata naisporukan kesken...

    Äänestä

  • Ei sinne kirjoitti:

    mennä "tytöistä tykkäämään" vaan minusta olisi vain mukavampi ja rennompi treenata naisporukan kesken...

    suosittelen nautilusta.

    Äänestä

  • mitä juntteja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuntosalia? kirjoitti:

Mikä kuntosali ylipäätään on hyvä ja mistä saa halvimman kuukausikortin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu