http://www.mtv3.fi/viihde/musiikki/uutiset.shtml/164256?SnoopDogg
Piru vie...
Snoop ampumisen kohteena
10
779
Vastaukset
- mä.
ei kai se kuollu siin?
- Lyrical Terrorist
Ku jaksaa vähän lukutaitoaan käyttää, niin selviää!! Ei voi olla niin vitun laiska!
- Wiggy
...kai toi on sit se hinta siit et o kovan luokan räp stara...fuck that $hiit...
- Rock *
kuoliks se? tsiisus.. päätään saa käyttää! kai toi juttu olis ollu vähän vauhkompaa luokkaa, jos se tosiaan olis kuollu. siinä olisi ehkäpä jopa mainittu, että snoop kuoli? mutta siinä luki, että ammuttiin. AMMUTTIIN-KUOLI; niissä on ero. kovan luokan stara. noo, myönnetään, kai se on, ollu joskus ainaki ;) mut en usko, et ne ampujat oli pelkästää kateellisii..
- ol´ dirty
ei oo mikää kateusjuttu.
Luulen et se liittyy L.A. jengeihin tai Sugen ja snoopin biiffiin, tai kumpaakii. - B.G
ol´ dirty kirjoitti:
ei oo mikää kateusjuttu.
Luulen et se liittyy L.A. jengeihin tai Sugen ja snoopin biiffiin, tai kumpaakii.koska snoopi selitti viimie Sourcen numeros et haluis sopii riidan Sugen kanssa!
- Lyrical Terrorist
ol´ dirty kirjoitti:
ei oo mikää kateusjuttu.
Luulen et se liittyy L.A. jengeihin tai Sugen ja snoopin biiffiin, tai kumpaakii.Ei se Snoop ole ollu pitkään aikaan Bloods:in tai Crips:in kanssa tekemisissä. Olihan se Bloods:in jäsen joskus viitisentoista vuotta sitten, mutta tuskin se enää jaksaa moisia touhuja harrastaa.
- breuha
Lyrical Terrorist kirjoitti:
Ei se Snoop ole ollu pitkään aikaan Bloods:in tai Crips:in kanssa tekemisissä. Olihan se Bloods:in jäsen joskus viitisentoista vuotta sitten, mutta tuskin se enää jaksaa moisia touhuja harrastaa.
mikä vitun bloods se oli rolling 20`cripsi idiootti!!!! 20 minute for you bitch!!!!!
- DarkNinjaHiiri
breuha kirjoitti:
mikä vitun bloods se oli rolling 20`cripsi idiootti!!!! 20 minute for you bitch!!!!!
Ketjun avaus oli vuodelta 2003!
Tupac menetti toisen pallinsa ku luoti meni siitä läpi.
50 cent on ammuttu alakanttiin 3 kertaa, - klåpkpokpo
kuka vittu ampuu tommosta kusipäätä 10 kertaa olkapäähän. eikö vittu kukaan sielä osaa ampua keskelle otsaa ja päästää meitä kärsimyksestä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1712133Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3121811- 931587
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois821258Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001230- 671170
- 251091
- 481027
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73986Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei24972