Ostin kaupasta

JALOPENOJA!
6502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tulenlieskoja hönkäilemään =)

Äänestä

eikä jalopeno!

Äänestä
  • MUTTA et sitten ottanut aamulla lääkkeitäsi!!!

    Äänestä

  • ostit kirjoitti:

    MUTTA et sitten ottanut aamulla lääkkeitäsi!!!

    nyt mitään, aloittaja se on jotakin ostanut, josta hänellä tosin itselläänkään ei ole oikein varmuutta. Sen sijaan kaksi Buranaa olen minä jo tänään ottanut. Eli aika pieleen tuo kirjoituksesi meni.

    Äänestä

  • ja sain JALOPENOJA!!!

    Äänestä

  • JALOPENOJA kirjoitti:

    ja sain JALOPENOJA!!!

    sinua. Se, mitä hän kuitenkin sinulle möi, oli jalapeñoja. Sinäpä moukka et vain huomannut sitä.

    Ellet sitten käynyt jonkun orjakauppiaan luona ostamassa aatelisia Pentti-nimisiä miehiä. Aatelisille tai muille jalosukuisille tuskin vain annetaan etunimeksi Pentti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


purkillisen kirjoitti:

JALOPENOJA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu