korvapuustijäätelö?

Miltä maistui? Tekee vaan mieli sanoa että miksi korvapuustin päällä on suklaata...
5995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mulle tuli mausta mieleen bostonkakku. Kanelin ja vaniljan maku pääasiassa.

Äänestä
  • korvapuustijätski on tosi hyvää, siis ei vois olla parempaa :)

    Äänestä

  • --------- kirjoitti:

    korvapuustijätski on tosi hyvää, siis ei vois olla parempaa :)

    Itse olen myös suuri fani, tosi hyvää! Kanelikinuski ihanan makuista jäätelössä

    Äänestä

  • jep jep kirjoitti:

    Itse olen myös suuri fani, tosi hyvää! Kanelikinuski ihanan makuista jäätelössä

    Suosittelen! :)

    Äänestä

Suklaahirviö ainakin suosittelee lämpimästi korvapuustijädeä kaikille! Kuvittelin sen olevan "vain" jäätelöä, jossa on jotain korvapuustiaromia, mutta siinä oikeasti OLI jotain "pullaisaa" - pullan sisukselta maistuvaa ja tuntuvaa pehmoista juttua. Varmasti ostan uudestaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


belle of the night kirjoitti:

Miltä maistui? Tekee vaan mieli sanoa että miksi korvapuustin päällä on suklaata...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu