siis reputtamaan maailman helpoimmassa kokeessa eli hygieniapassissa? :D
onko joku pystynyt samaan kuin minä?
blackoutti
7583
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
BUAAAHHAHAHAHAHAH
Sorry, ihan oikeesti, mutta huhuhuh
hygieniapassi kokeessa kysytään?
Kysymykset vaihtuvat joka kokeeseen. Edes kokeen valvoja ei saa nähdä kysymyksiä kuin hetkeä ennen koetta.
Ps. Pääsin aikonaan läpi ilman yhtään virhettä. Minulle osui kohdalleni erityisen helppo koe.
yksi mies henkilö pääsi vasta viidennellä läpi :) ja sen jälkeen kehu että helppoa kuin heinän teko :)
Mie olen reputtanut vain maailman toisiksi helpoimmassa kokeessa, eli autokoulun teoriakokeessa ja vielä inssissäkin kun pääsin vasta kolmannella yrittämällä molemmat läpi. Kyllä sekin nolotti kun kaikki tutut oli päässeet ekalla molemmat läpi.
Anyway, seuraavalla kerralla menee paremmin (tai vaikka sitä seuraavalla.)
Muista vain opetella tarpeeksi niin hyvin menee!!
ainakin kaksi ja vieläpä miestä,jotka ei koskaan päässeet autokoulusta läpi.Eli kortti jäi saamatta hyvin monesta yrityksestä huolimatta.
juu aikoinaan reputin ensimmäisen kerran, taisi tulla yks vikavastaus liikaa.
sitä ei kannata pohtia liikaa niitä kysymyksiä, sen virheen tein ensimmäisellä kerralla. toisella kerralla hokasin sen systeemin ja yritin miettiä niitä mahdollisimman vähän etten kompastu kompajuttuihin. menihän se läpi, yhdellä väärällä vastauksella