Kertokaa nimi ja linkittäkää kylkiäiseksi vielä kuva, niin saadaan enemmän iloa irti tästäkin keskustelusta. Saa laittaa muutamankin nimen ja kuvan, ei siis ole mitään määrärajaa ;D
Kuka JULKKISnainen vastaa kauneusihannettasi?
leppäkertttu
115014
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Moi..
En jaksa kuvia laittaa mut nimet taitaa jokainen osata yhdistää pärstään:
1. Angelina Jolie silloin kun hän oli terveemmän näköinen eli oli lihaa luiden päällä, nyt liian ruikku
2. Monica Bellucci (upea itsevarman näköinen nainen ja henkeäsalpaavan kaunis niin kasvot kuin vartalokin)
3. Charlize Theron (taitava näyttelijätär ja täydellisen kauniit kasvot)
4. Geri Halliwell (jotenkin vaan niin ihana ja rempseä, kuitenkin oli parempi spice girls-aikoinaan. Vaikuttaa hauskalta tyypiltä esim. petileikeissä..;)
5. Sherilyn Fenn (Audrey Horne Twin Peaksissa)
Kuten näkyy, ei mulla olekaan mitään tiettyä, yhtenevää naisihannetta.
näkisin yhteneväisyyksiä näiden daamien olemuksissa. Näistä kaikista saa sellaisen aikuisen, itsenäisen, sensuellin, seksuaalisesti vapautuneen, tietää mitä tahtoo vaikutelman. Joten sulla ei niinkään merkitse ulkoiset mittasuhteet, mutta käyttäytyminen ja persoona.
Naisena ja heterona ihailen myös tällaisia naisia. Haluaisin itsekin olla hieman varmempi ja uskaltaa toteuttaa itseäni näiden naisten tavoin.
kuva:
http://www.monsterdiscohell.com/multimedia/promo/awa_06.jpg
ja kuva Leena Peisasta:
http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00249/leena_peisa__lordi__249086c.jpg
-parempiakin kuvia toki löytyy mutten nyt kerkeä etsiä.
Monica Bellucci vastaa ulkoisesti täysin kauneusihannettani.
http://www.monicabelluccifan.com/gallery/displayimage.php?album=82&pos=0
Elvis Presleyn ex-vaimo Priscilla Presley nuorena. En jaksa nyt etsiä kuvia hänestä, mutta esim. hääkuvissa aivan upean näköinen. Muita kauniita ovat mm. Aishwarya Rai ja Jaime Pressly. Ja tämä oli naisen mielipide:)
ent willman,tulikohan tuo nyk sukunimi oikein.
Ulkonäöllisesti?
NUOREMMISTA LADYISTA SCARLETT JOHANSSON
KEIRA KNIGHTLEY
VANHEMMISTA CATAHARINE DENIEUVE
Enpä tiedä ketään julkkista kenen ulkonäkö vastaisi "kauneusihannettani", lähimpänä varmaan olisi Hanna Pakarinen http://www.murmu.net/hp/IMAGES/salo/salo9.jpg ja loput sitten ovatkin suurimmaksi osaksi liian laihoja.
Ruotsin juoksija neitonen Susanna Kallur on kyllä kaunein julkisuuden henkilöistä. Etsikää jostain kuvia ja katsokaa.
1.KEIRA KNIGHTLEY
2.SCARLETT JOHANSSON
3.KIRSTEN DUNST
4.JULIA STEGNER