Toimiiko 4,3,2,1 Diet & Detox?

tietämätön nainen

Onko kukaan kokeillut terveyskaupoista saatavaa 4,3,2,1 Diet & Detox-kuuria? Auttaako se? Jos auttaa, niin kuinka paljon olette laihtuneet?

6

2553

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lallli

      haluaisin tietää kanssa toimiiko, ja miten muuten syödä siinä ohella

      • yökötys

        olen kokeillut kyseistä tuotetta. Ensinnäkin se on ihan kamalan makuista.. nesteet lähti alkuun liikkeelle,mutta ku monena päivänä juot sitä niin mulla ainakin jäi nesteet kehoon joten jouduin turvautumaan nesteen poistoon... joillakin se voi toimia,mutta minä olen pettynyt.


      • pööö
        yökötys kirjoitti:

        olen kokeillut kyseistä tuotetta. Ensinnäkin se on ihan kamalan makuista.. nesteet lähti alkuun liikkeelle,mutta ku monena päivänä juot sitä niin mulla ainakin jäi nesteet kehoon joten jouduin turvautumaan nesteen poistoon... joillakin se voi toimia,mutta minä olen pettynyt.

        Mun mielestä oli hyvänmakuinen! Mut makuasia... Oliks se nyt persikka-omena-vanilja makuinen.


      • Dietorelle
        pööö kirjoitti:

        Mun mielestä oli hyvänmakuinen! Mut makuasia... Oliks se nyt persikka-omena-vanilja makuinen.

        2007 vuonna se tosiaan oli pahanmakuista, toisin kuin nyt 09. Nyt ko. nestettä on maustettu, se on sitä persikka...-makua, ennen se maistui vaan yksinkertaisesti ärsyttävältä.


    • RedStar

      Entä se tabletti?? onko kukaan kokeillut?

    • Tabletit

      Aloitin tablettikuurin vähän aikaa sitten, sen kesto on 15 päivää. Nyt mennyt melkein puolet siitä. Alkuun voin tosi pahoin tabletin ottamisen jälkeen. Ruokavalion olen pitänyt ennallaan, mulla kun on dieetti nyt meneillään niin otin sen siihen "tueksi", ja samalla halusin kokeilla niiden tehoa. En huomaa juurikaan eroa tavalliseen laihduttamiseen, tarkoitus olis vissiin että kuona- aineet lähtee liikkeelle, omalla kohdallani kaikki on pysynyt ennallaan, joten musta tuntuu että mun ruokavalio on ollut koko ajan niin hyvä, että tollanen on turha itselleni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      134
      6473
    2. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      73
      6442
    3. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      378
      6246
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      349
      4035
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      153
      2462
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      6
      2389
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      134
      1482
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      14
      1384
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      195
      1185
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      64
      990
    Aihe