HAMPUNSIEMEN PROTEIINI JA HAMPPUÖLJY

Niin, niistä saa Omegat ja muut tärkeät kivennäisaineet ja hivenaineet ja sitten lisäksi tietenkin Klorellaa, se upea B12 lähde!
Soija tappaa miehiltä himot eikä sitä pitäisi muutenkaan käyttää koko ajan!
21156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

saa hampusta(kaan). Muuten hamppu on ravitsemuksellisesti erittäin arvokasta.

Kerropa lähde tuohon väittämään, että soija tappaa miehiltä himot?

Äänestä
  • Hamppuöljy on ihonhoidon kannalta loistava vaihtoehto mutta maultaan se on aivan tajuttoman pahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vagaani-ihme kirjoitti:

Niin, niistä saa Omegat ja muut tärkeät kivennäisaineet ja hivenaineet ja sitten lisäksi tietenkin Klorellaa, se upea B12 lähde!
Soija tappaa miehiltä himot eikä sitä pitäisi muutenkaan käyttää koko ajan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu