moi! :)
Osaisiko joku kertoa.. missä ja miten voi liittyä johonkin "leivontaherkut" -nimiseen kerhoon?
Kuulin siitä vain ohimennen, enkä ole ihan varma nimestä, mutta Google ei tuolla nimellä vie minkään firman sivuille.
Sen tiedän, että kerholaiset saavat jotenkin halvemmalla Apilanlehden Sininen Kartano astioita kerätä tms..
Kiitos lisätiedoista! :)
Täällä tuoksuu kohta tuore yöpulla!! =)
Leivontaherkut -kerho?? Missä?
5
4248
Vastaukset
- liityin
kun sain esitteen postitse. Ja sain liittymislahjana sininen kartano kolmikerroksisen leivoslautasen, kaksi kahvikuppia ja piirakkavuoan. Ja nyt sain tarjouksen em. sarjan tuotteiden hankkimisesta edullisesti suoraan Apilanlehdeltä. Ja tilasin 10 kahvikuppia sekä kermakon ja sokerikon. Kalliitahan nuo ovat, mutta kylläkin kauniita.
Löysin allaolevan linkin, toivottavasti heillä on vielä samat liittymisedut.
http://www.impnordic.fi/- Jasima
Hei!
Kiitos! Tosi kiva kuulla! Kävin sivuilla ja soitin, puhelu meni Ruotsiin ja siellä mies sanoi, että astiat olisivat osana, vaikka nettisivulla on kyllä sauvasekoitin, mutta sittenpä nähdään! :)
Kiitos!
- mä vaan
moi 1
Katopa netistä osoite on www.impnordic.fi
Sieltä saat enemmän tietoa. - mukana oleva
Soita tähän numeroon 09-68611333 tai e-maill:[email protected] t.Leila H.
- kjekje1
Taitaa olla koko firman itse-tekemä ,,tämä edellinen keskustelublogi?? itse liityin otin tervetuliaispaketin ja lahjan ja erosin. Tehkää itse laskutehtävä ja todetkaa miten kallista se tulee olemaan,,,??? ei kiinnosta, mutta jos € saa jotain ,, niin silloin saavat lähettää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648