Tietääkö kukaan tuleeko US OPEN on Eurosportilta niin kuin ennenkin, Hedmanien selostamina tietenkin?
US OPEN Eurosportilta?
Fabrice
6390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
maailman tappiin asti.
Ei mikään ole pysyvää nykyään. Eihän kaikki Grand Slamit enää tule Eurosportilta. Vastikään muistaakseni joku tuli neloselta.
mutta Australian avoimet ja Ranskan avoimet niinkauan kuin muistan, eli ainakin yli 15 vuotta ja US Open hieman lyhyemmän aikaa.
selostanu otteluita Eurosportille vai onkohan selostamassa ollut aiemmin muitakin?
en ole ostanut digiboksia vielä sen vuoksi kun analogisesti kaapelissa näkyy eurosport, mutta miten on syyskuun alussa? täytyykö eurosportin katsomiseen hankkia joku maksukortti tms kun ostaa digiboksin ja digiaika alkaa.. tietääkö joku täällä vastauksen?
Ainakin tällä hetkellä meidän kaapeliverkossa pitää olla kortti digiboksissa että Eurosport näkyy. Pelkkä korttihan ei paljon maksa, euron pari /kk. Tietysti digiboksi pitää olla sellainen jossa on korttipaikka