Terveiset kaikille kuuepäilijöille: UNOHDA KOKO JUTTU, JOLLET USKO!
On nimittäin 100% varmaa, että Buzz Aldrinia EI UNOHDETA! Hän jää ikuisesti ihmiskunnan historiaan.
http://www.youtube.com/watch?v=PdRXcTJbtCk&mode=related&search=
Jokainen voi tehdä itsestään sellaisen pellen kuin huvittaa!
On nimittäin 100% varmaa, että Buzz Aldrinia EI UNOHDETA! Hän jää ikuisesti ihmiskunnan historiaan.
http://www.youtube.com/watch?v=PdRXcTJbtCk&mode=related&search=
Jokainen voi tehdä itsestään sellaisen pellen kuin huvittaa!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuinka jaksat? Tällä palstalla todelliset asiantuntijat tulivat laajojen tutkintojen jälkeen siihen tulokseen, että kuussa ei yksinkertaisesti ole voitu käydä. Kuu-uskovat (se 3%) hankkikaa elämä.
"Tällä palstalla todelliset asiantuntijat"
Ja edusta itse kokonaan sitä "(se 3%)"
Ja et ole vieläkään selvittänyt että miksi "kuussa ei yksinkertaisesti ole voitu käydä"?
"Tällä palstalla todelliset asiantuntijat"
Ja edusta itse kokonaan sitä "(se 3%)"
Ja et ole vieläkään selvittänyt että miksi "kuussa ei yksinkertaisesti ole voitu käydä"?
"Asiantuntijanahan" sinä osaat nämä selittää? Vai mitä?!
Että sinä ja ne "asiantuntijat" (ketä lienee) olette laajasti tutkineet Youtuben (ehdottomasti luotettavia) videoita ja tulleet tähän päätelmään???
"Todelliset asiantuntijat"?
"laajat tutkinnat"?
TÄLLÄ PALSTALLA?!?!
Ja jos vain 3 % uskoo kuussakäyntiin niin miksi asiasta on pidettävä moista meteliä? Mitäs jos itse hankkisit sen elämän?
Kun Fuzz kertoo olleensa kuussa, naama alkaa nykimään. Psykologina voin kertoa, että mielestäni kyseinen ihminen valehtelee 98% varmuudella.
Mistä lääketieteellisistä tiedekunnista olet valmistunut?
Nykäisy muuten johtuu pidätellystä raivosta, jonka Buzz Aldrin tuossa pätkässä hillitsee mestarillisesti. Aina ei valehtelijaksi ja varkaaksi syyttävä salkkari pääse noin helpolla:
http://www.youtube.com/watch?v=mQKxAqpjroo&mode=related&search=
Kaverista todella huokuu se, kuinka raskasta voikaan olla vuosien valehtelu. Minun kävi ihan sääliksi tuota rankan kohtalon kohdannutta henkilöä.
Minäkin aloin juuri miettiä miltä tuntuisi kuunnella vuosikymmenet joidenkin kuulentojen jälkeen syntyneiden taliaivojen "minä katsoin ehdottaman Totuudellista juutuubivideota ja sinä olet huijari kusipää" juttuja...
Vapina, nykiminen, silmien verestys. Kaikki kertovat siitä että henkilö valehtelee ja on elännyt kovassa paineessa vuosikaudet.
On ilmeisesti omakohtaista kokemusta asiasta?
http://www.riemurasia.net/jylppy/albumit/m13996/maanantai.jpg
ettei Kuussa TODELLAKAAN ole käyty, ettekö te idiootit uskovat jo tajua??? Jos yksi keskeisimpiä "Kuussa kävijöitä" tunnustaa koko homman kusetukseksi, niin miksi uskotte?
Vittu että olette typerää sakkia.
kuvitelmissasi?