Muistaako kukaan Faxerin mainosta televisiossa,jossa lauletaan jotenkin näin,että sinäkö se oot niin monen vuoden jälkeen......Niitä oli kaksi versiota,toisessa komea miehen ja naisen katseet kohtaavat rullaportailla ja toinen versio on,että nainen astuu taksiin ja taksikuski katsoo naista ja tunnistaa...ja silmät kohtaavat. Aivan ihania nää mainokset, mutta ei ole tullut enää vuosiin.
Eipä tule ostettua onneksi suklaatakaan.Mutta mikähän se kappale on mikä siinä lauletaan,vai onko se vaan tehty siihen mainokseen .
Eipä tule ostettua onneksi suklaatakaan.Mutta mikähän se kappale on mikä siinä lauletaan,vai onko se vaan tehty siihen mainokseen .
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mistä maasta on kotoisin Faxer?
Ilmeisesti joku makeisia valmistava yritys, mutta lieneekö enää edes pystyssä kun en ole kuullutkaan?
Älkää nyt viittikö esittää tyhmempiä ku ootte... Pitää olla todella tyhmä jos ei tajua että fazerista on kyse. Pikkulapset vain puuttuu kirjotusvihreisiin.
Mutta aloittaja toisti saman virheen, jos tuo nyt virhe edes oli, kaksi kertaa. Joko aloittaja on niin tyhmä, ettei osaa kirjoittaa Fazeria oikein, tai sitten hän tarkoitti jotain muuta firmaa.
Voi kauhea mikä suuri moka minulle on tullut.Kerran kirjoitin vahingossa että nain ison hirven....jäi ää pilkku pois.Pitää nyt korjata tuo virhe.Siis FAZERIN
mainoksesta todella on kysymys, ja eikös se aika iso firma ole.Minä vaan nyt olen tälläinen huono kirjoittaja.
..vieläkö tunnet tutun maun, maku josta syntyy muistoja....Siis kyseessähän oli Fazerinan mainos. Hyvää sukulaatia, nam! :)