Ruottalaiset pojat

Surkeita Suomalaiset nuoret miehet kun tulee iskeen kännissä öristen .Siinä olis opettelemista.
Haaparannan kundit on söpöjä eikä ole liian humalassa kuten Suomen pojat.
3871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No ruottalaiset tytöt ne vasta ihania onkin. Osaavat pukeutua ja eivät näytä virtahevolta.

Äänestä
  • Siksi ne varmaan onki keskenään mieluiten : )

    Äänestä

Ruottalaiset pojat on höpöpoikia ;DD ja tytöillä kaikilla vetyperoxidi blondatut hiukset -.- Varma ruottalaisen merkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohteliaita kirjoitti:

Surkeita Suomalaiset nuoret miehet kun tulee iskeen kännissä öristen .Siinä olis opettelemista.
Haaparannan kundit on söpöjä eikä ole liian humalassa kuten Suomen pojat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu