2-3 mitalia on realismia

Holomeenilla yllätysmahdollisuus.
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

2 mitaalia on mahdollista, mutta todennäköistä on 0-1.

Äänestä
  • Minä pahoin pelkään, että keihäänheittopaikkakin on liian karhea/sileä/kova/kimmoisa/uusi/vanha/pitävä/liukas (valitse sopiva vaihtoehto) tai sitten aurinko paistaa väärästä suunnasta tai mikä vielä pahempaa, ei paista. Todennäköisesti tuulee liikaa/liian vähän ja tietty väärästä suunnasta, paitsi jos on tyyntä. Tai sitten sattuu vain huono päivä, sattuuhan sitäkin. Oma veikkaukseni 0 mitalia. Olisin kuitenkin mielelläni väärässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään ensimmäinen kirjoitti:

Holomeenilla yllätysmahdollisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu