Hei kaikki metalli-ihmiset!

Jonze88

On alkamassa aikamoinen, tosissaan otettava projekti, ja olis kiva saada kuuntelijoita. Metallista on kyse. Laulua ei ihan vielä ole, mutta se on tulossa.

Osa kyllä tykkää aika paljonkin tästä kappaleesta.
Osoite www.mikseri.net/taralies

2

741

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • echoine

      aika mielenkiintonen biisi.. kyl melkeen voisin sanoo että tykkäsin, mukavan vaihtelevaa :)jotenkin tulee mielee thunderstone, mut ei sit kuitenkaa.. oikeesti hyvä biisi ku pistää iha miettimää mist oot vetassu vaikutteita ;)

    • olipas biisi...

      ihan jees.. laulua pelii vaa ja sillee, kitaroita vähä pienemmälle ja synia ja bassoa kovemmalle. Ainoo mikä oli perseestä, oli se tuplamättö soolokohta. Tunnukset poistin mikseristä joskus keväällä ni päätin pientä kommenttia heittää täs :)

      Nii ja katoin et se Mike H (Mike torvi) on siun joku kaveri tjs tiiät sen siel mksr:s. Terveisiä sille: Käske sen työntää keppi perseeseen ja viheltää. Kunnon homo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4692
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      184
      2013
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      132
      1722
    4. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      151
      1295
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1211
    6. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1076
    7. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      973
    8. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      52
      936
    9. Hyvää huomenta!

      Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as
      Ikävä
      78
      902
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      272
      876
    Aihe