mitkä hinnat haaparannasssa

tornioon, pitääkö euro jakaa 10:llä niin saa kruunuja
4754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kruunu jaetaan 9 niin saadaan euroja,missa tarkemapia arvoja

Äänestä

tulilla mitotaan tie linjaa kohta koneet
haaparanta varustautuu oikein laatua ja latuaikaa

Äänestä
  • "tulilla mitotaan tie linjaa kohta koneet
    haaparanta varustautuu oikein laatua ja latuaikaa "

    Tästä ei kyllä kukaan ymmärrä hevovvittua.

    Äänestä

  • ekaluokkalainen kirjoitti:

    "tulilla mitotaan tie linjaa kohta koneet
    haaparanta varustautuu oikein laatua ja latuaikaa "

    Tästä ei kyllä kukaan ymmärrä hevovvittua.

    Eipä niin, vai onkohan kyse jostakin laturetkestä ja ollaan tulilla (vissiin lämmittelemässä)?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


verrattuna kirjoitti:

tornioon, pitääkö euro jakaa 10:llä niin saa kruunuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu